klimatyzacja


Dzięki odpowiednio dobranej klimatyzacji można zapewnić w prosty sposób optymalne warunki termiczno-wilgotnościowe w domu, mieszkaniu, biurze, lokalu usługowym itp.
Klimatyzatory, to coraz częściej urządzenia wielofunkcyjne, nie tylko do chłodzenia ale również do ogrzewania pomieszczeń. W ofercie naszej firmy posiadamy również wysokowydajne urządzenia w klasie energetycznej A+++.
Zaufaj nam, a dobierzemy odpowiedni sprzęt i fachowo go zamontujemy. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Wentylacja/ Rekuperacja

Obecnie w budownictwie jednorodzinnym odchodzi się od stosowania wentylacji grawitacyjnej.   Z czasem taki rodzaj wentylacji staje się mało wydajny z powodu niewystarczającego ciągu kominowego, wychładzania się pomieszczeń oraz nie usuwania wilgoci. Prowadzi, to do pogorszenia mikroklimatu w budynku - rozwój pleśni, osadzanie się kurzu, złe samopoczucie.
 
W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji).  System ten służy do wymiany zużytego powietrza na czyste i świeże, przy jednoczesnym odzyskiwaniu części zgromadzonego już ciepła.
Rekuperacja nie tylko umożliwia ogrzewanie świeżego powietrza nawiewanego do domu, ale także oczyszcza to powietrze z zanieczyszczeń i alergenów – co stanowi znaczną przewagę nad normalnym otwieraniem okien.

Jeżeli zależy Ci na sprawnie działającym systemie wentylacji z odzyskiem ciepła zapraszamy do kontaktu!POMPY CIEPŁA

Urządzenia te to doskonałe rozwiązanie dla budownictwa jednorodzinnego. Przy zwiększających się kosztach ogrzewania za pomocą mediów takich jak gaz/węgiel/pellet, stanowią rozwiązanie idealne przy współpracy z domową elektrownią fotowoltaiczną.

Proponowane przez nas urządzenia stanowią czołówkę rynku, a najwyższa klasa energetyczna czy długoletnia gwarancja utwierdzą Państwa w prawidłowym wyborze danej jednostki. 

 
długoletnia gwarancja
współpraca z domową instalacją fotowoltaiczną
najwyższa klasa energetyczna